Peggy Sage I-lAK Soak Off Gel Lakk Naplemente Korall, 11ml

Peggy Sage I-lAK Soak Off Gel Lakk Naplemente Korall, 11ml

Bemutatjuk a Peggy Sage I-lAK Soak Off Gel Lakkot Naplemente Korall árnyalatban, amely elengedhetetlen minden köröm művészet szerelmese számára. Ez a soak-off gél lakk egyedülálló keveréke a vibráló színnek és a hosszú távú viseletnek, így tökéletes azok számára, akik szeretnék kifejezni egyéniségüket a körmeiken.

Főbb jellemzők:

  • Gazdag Színpaletta: A Naplemente Korall egy lenyűgöző árnyalat, amely tökéletesen megörökíti a gyönyörű naplemente lényegét, meleg és hívogató megjelenést biztosítva.
  • Soak-Off Formula: Az egyszerű eltávolítás érdekében ez a gél lakk percek alatt leoldható, így kényelmes a gyors változtatásokhoz.
  • Tartós Finish: Élvezd a chip-ellenálló, fényes végeredményt, amely hetekig tart, így a körmeid tökéletesen néznek ki bármilyen alkalomra.
  • UV & LED Kompatibilis: Ez a gél lakk kompatibilis mind UV, mind LED lámpákkal, lehetővé téve a sokoldalú alkalmazási módszereket.
  • Könnyű Alkalmazás: A sima formula könnyedén csúszik, egyenletes fedést és professzionális megjelenést biztosít.


Előnyök:

  • Fokozza a körmeid szépségét vibráló és fényes végeredménnyel.
  • Tökéletes mind professzionális szalonokban, mind otthoni használatra, így sokoldalú választás minden körömrajongónak.
  • Lehetővé teszi a kreatív dizájnokat és köröm művészetet, így szabadon kifejezheted stílusodat.


Akár egy különleges eseményre készülsz, akár csak otthon szeretnéd kényeztetni magad, a Peggy Sage I-lAK Soak Off Gel Lakk Naplemente Korall árnyalatban a tökéletes választás. Add hozzá ezt a gyönyörű gél lakkot a gyűjteményedhez, és élvezd a körmöket, amelyek olyan lenyűgözőek, mint te!

Adatok

Márka:
Peggy Sage
5 189 Ft
Irány a webshop
    Irány a webshop

    Iratkozz fel azhírlevélre

    és értesülj elsőként újdonságainkról, akcióinkról!