KOSPEL EKCO.LN2M-12 elektromos kazán tágulási tartállyal, 400V, 12kW
KOSPEL EKCO.LN2M-12 elektromos kazán beépített tágulási tartállyal, 400V, 12kW
Elektromos kazán ami kompakt és könnyen szabályozható
Az elektromos kazánok beépítési előnyei
  • Elhelyezése nincs helyhez kötve a lakáson/házon belül.
  • Alacsony zajszinttel rendelkezik.
  • A berendezés (az esetleges) áramszünet után automatikusan újraindul.
  • Megbízható, biztonságos működés.
  • Egyszerű és gyors elektronikus, programozható szabályozás.
  • Telepítése nem igényel kéményseprői szakvéleményt/engedélyeztetést.
  • Környezetkímélő megoldás, hiszen használatakor égéstermék nem keletkezik.
  • Nincs a berendezés működtetéséhez előírt kötelező időszaki vizsgálat.
  • Minimális a karbantartási igénnyel üzemeltethető.
  • Indirekt tárolóval összeépítve HMVelőállításra is alkalmas.
  • Távvezérléses működtetésre alkalmas kivitel.
Elektromos kazán jellemzői
  • 6 literes beépített tágulási tartály koztatási lehetőség (WE-019)
  • Fűtési hőmérséklet tartomány 20-85 °C
  • Külső hőmérséklet érzékelő csatlakoztatási lehetőség (WE-027)
  • HMV hőmérséklet érzékrlő csatlakozás
Műszaki adatok
  • Nettó tömeg 24,5 kg
  • Típus EKCO.LN2M-12
  • Elhelyezés Fali
  • Elrendezés Függőleges
  • Funkció Elektromos kazán
  • Feszültség 400 V
  • Csatlakozó méret 3/4"
  • Teljesítmény 12 kW
  • Energiaosztály D
  • Magasság 710 mm
  • Szélesség 418 mm
  • Mélység 252 mm
  • Max. üzemi nyomás 3 bar
  • Védettségi fokozat IP22
  • Áramfelvétel 3x17,3 A