Mondo RC 1:24 Citroen C3 WRC AbuDhabi 2017

A Citroen C3 WRC Abu Dhabi egy elképesztően sikeres Rally autó lett, hiszen számtalan győzelem és dobogós helyezést tudott felmutatni olyan neves versenyzőkkel, mint Stéphane Lefebvre, Kris Meeke és Craig Breen. Az aránylag kis autó természetesen minden eleme versenyzésre lett tervezve, így sokkal erősebb futóműveket és motort kapott. Ha te is ki akarod próbálni, hogy milyen elképesztően gyors az a kis kocsi, akkor ezzel a távirányítós autóval megteheted, hiszen ennek is a sebessége eléri a 8km/h-t. A Próbáld ki ezt a vagány kisautót a saját szobádban vagy akár kint a szabadban. A Mondo 1/28-es rendkívül részletgazdagon kidolgozott távirányítós modellje lehetőséget ad rá, hogy kipróbálhasd magad, hogy milyen sofőr válna belőled. A készlet tartalma: - Citroen C3 WRC Abu Dhabi 2017 távirányítós autó - Kényelmes fogású távirányító - 8 km/h sebességgel - Lexan vázzal - Minden irányba vezérelhető - joystick távirányítóval Mérete: kb. 18cm Szükséges kiegészítők: - 5db 1.5V-os AA elem az autóba