IQPRO IVR11-4T2R2A0 (2,2kW 400V) inverteres szivattyúvezérlő
JELLEMZŐ HASZNÁLAT:
Az intelligens szivattyúvezérlő, az IVR-11 modell, egy könnyen használható vezérlő és biztonsági berendezés háromfázisú mélykútszivattyúk, felszíni szivattyúk, búvárszivattyúk stb. közvetlen csatlakoztatásához 0,75 kW-tól 7,5 kW-ig (1 LE) 10 LE) állandó szinten tartva állítsa be a víznyomást a szivattyú motorjának fordulatszámának változtatásával. Az IVR-11 egy frekvenciaváltós meghajtó, amelyet kifejezetten a vízszivattyú teljesítményének kezelésére terveztek, és amely megfelel a vízellátási követelmények és feltételek széles skálájának.
Adatok
Teljesítmény:
(400 V) 2,2 kW
Hossz:
203 mm
Magasság:
120 mm
Szélesség:
128 mm
Max áramfelvétel:
5,1 A
Max hőmérséklet:
40°C