Életben vagy?! - Hat vallomás az élet szeretetéről

Életben vagy?! - Hat vallomás az élet szeretetéről

"Mindannyiunkban ott van a vágy, amely arra késztet és sürget, hogy életünket fénnyé és lánggá formáljuk. Ehhez szükségünk van iránytűre, lelki vezetőre, amely rávezet bennünket a minőségi élet útjára.
A kötet hat ember vallomásával "lelki sorvezetője" lehet az Olvasónak, életszerű, nagyon gyakorlatias és a legkevésbé sem elvont módon. A hat ember az élet lényegéről, a minőségben megélt életről beszél, amellyel napjaik folyamatosan telnek. Nem múlnak, hanem telnek. S szeretettel teliek!
Ha elmélyülünk a hat ember hitvallásának gondolatkörében, acélosodni fog bennünk az arra irányuló akarat, hogy rátaláljunk a nekünk rendelt saját utunkra, nőni fog bennünk a béke és a harmónia, tisztulni és kristályosodni fog a szeretetre való képességünk. Rájövünk, hogy sokkal több időt és energiát kell szánnunk életünk legnagyobb feladatára, vagyis a belsőnk elrendezésére és a szeretetre, mint a felesleges tárgyak begyűjtésére.
/Részletek az előszóból/"

Adatok

Kiadó:
Ursus Libris Kiadó
Oldalszám:
216
Megjelenés:
2017
Kötésmód:
puha kötés
ISBN:
9786155786006
Nyelv:
magyar
Várható szállítási idő:
2-4 munkanap
Szerző:
Balázs Zsuzsa - Kékesi Enikő
Borító ár:
2850
-23%
2 850 Ft2 195 Ft
Irány a webshop
    Irány a webshop

    Iratkozz fel azhírlevélre

    és értesülj elsőként újdonságainkról, akcióinkról!